JURA J9.3 CHROME (KASUTATUD KOHVIMASIN)

Hind:

1 299

Sinu kuumakse on: 130€
NB! Iga laen on finantskohustus

Kasutatud kohvimasin mis on teinud vaid 1601 tassi ja läbinud täishoolduse!

 

Selle kohvimasinaga saate nautida erinevaid kohvijooke: ristretto’t, espresso’t ja musta kohvi (üks või kaks tassi korraga) latte’t, cappuccino’t ja latte macchiato’t, kuuma piima ja kuuma vett – ning kõiki neid vaid ühe nupuvajutusega ja ilma vajaduseta tassi liigutada. Reguleeritav kohvitila kõrgus võimaldab nautida kohvijooke eri suurusega kohvitassidest. Luksuslik kohvimasin lisaks täiuslikele kohvijookidele rõõmustab ka oma lihtsa ja kerge juhtimisega – keerake pöördlülitit, valige lemmik kohvijook ja nautige!

VÄRVILINE TFT EKRAAN KOOS PÖÖRDLÜLITIGA

Lihtsalt keerake pöördlülitit ja lai valik kohvijooke kuvatakse kaasaegsel TFT ekraanil. Kõik, mida peate tegema, on vajutada korraks pöördlülitit ning õige pea on võimalik nautida kohvijooki, mis jätab Teid sõnatuks.

LAI KOHVIJOOKIDE VALIK ÜHE NUPUVAJUTUSEGA

Ühe puudutusega saate valmistada ristretto’t, espresso’t, musta kohvi, cappuccino’t. latte’t, latte macchiato’t, kuuma piima ning kuuma vett. Kõikide kohvijookide kogust ja kangust (viis kangusastet) saate eelnevalt reguleerida ja vajadusel kohvi valmistamise ajal muuta.

SAMETPEHME PIIMAVAHT

Uue piimavahustus tehnoloogia abil teeb kohvimasin väga kvaliteetset ja kauakestvat piimavahtu, mida saate šokolaadiga kaunistada, kartmata piimavahu vajumist.

Lähtuvalt Teie ettevõtte vajadustest

leiame koos sobivaima kohvilahenduse ja isiklik kliendihaldur tagab selle toimimise kogu koostöö vältel.