Espressomasin Kohvimasin JURA “GIGA 6 Aluminium”

Hind:

3 499

0% INTRESS
0€ SISSEMAKSE
0€ LEPINGUTASU!
Sinu kuumakse on: 350€
NB! Iga laen on finantskohustus
  • 2 elektrooniliselt reguleeritavat keraamilist veskit
  • Kahekordne võimsus 28 kohvijoogi valmistamiseks
  • Tehisintellekt
  • 4,3-tolline kõrgresolutsiooniga värviline puutetundlik

Lähtuvalt Teie ettevõtte vajadustest

leiame koos sobivaima kohvilahenduse ja isiklik kliendihaldur tagab selle toimimise kogu koostöö vältel.

Tooteinfo

Kahekordne võimsus 28 kohvijoogi valmistamiseks

Ideaalse kohvi valmistamise saladus peitub heas tõmbeprotsessis ning erinevate kohvijookide valmistamiseks tuleb kasutada vaid parimaid koostisosi. Uus GIGA 6 kuumutab ja vahustab piima täiuslikult ning sel on kolm kohvi tõmbeprotsessi, mis aktiveeruvad vastavalt valitud kohvijoogile. Masina sisemus on ümber ehitatud, et lisada kaks küttesüsteemi ja kaks pumpa, mis võimaldavad valmistada nii kohvi kui piima või kohvi ja piimavahu samaaegselt. See on kohvisõpradele avanud täiesti uued võimalused, näiteks selliste populaarsete kohvijookide näol nagu caffè latte, flat white või cortado. JURA uus rõõm ja uhkus suudab soovi korral valmistada isegi kaks erinevat kohvijooki korraga. Piim ja piimavaht valmivad sinu maitse järgi ning nende temperatuuri jaoks on 10 kuumustaset.

2 elektrooniliselt reguleeritavat keraamilist veskit

Kaks elektrooniliselt reguleeritavat keraamilist tera on valmistatud täppistööna, kasutades uskumatult tugevat materjali, et kohv saaks võimalikult peeneks jahvatatud. Elektrooniliselt juhitav automaatne reguleerimissüsteem (A.G.A.) tagab kogu veski eluea jooksul igal korral fenomenaalse tulemuse. Veskis on kaks automaatselt reguleeritavat tera, et korraga saaks kasutada kahe erineva jahvatusastmega kohvi, kas eraldi või kokku segatuna. Segu koostist saab reguleerida 25% kaupa (näiteks saab valida, kas 100 % vasakule, 75 % vasakule / 25 % paremale, 50 % vasakule / 50 % paremale jne.), et saaksid alati valmistada just enda maitsele sobiva kohvi.

Tehisintellekt

GIGA 6 mudeli kaudu on tehisintellekt jõudnud ka kohvimasinasse. 4,3-tolline kõrgresolutsiooniga värviline puutetundlik ekraan kuvab kasutajale vaid kõige olulisemat infot. Iseõppiv algoritm tunneb ära iga kasutaja eelistused ning kohandab avakuva sellele vastavaks, näidates kaht, viit või kaheksat eelistatud kohvijooki. Pildid ja sümbolid on iseenesestmõistetavad, hästi läbimõeldud ja optimaalse suurusega. Sa võid anda kohvijookidele spetsiaalseid nimetusi, mida saab kas kuvada või peita.

Viie tärni vääriline lahendus

JURA insenerid pöörasid jäätmesahtli uuele disainile erilist tähelepanu. Nõudepesumasinas pestava tilgaaluse saab hõlpsasti ühe käega eemaldada, tühjendada ja tagasi asetada. Selle raskuskese on ideaalselt paigutatud, et midagi üle ääre ei tilguks. Lihtne, puhas, kiire ja mugav – see viie tärni vääriline lahendus on kasutusel viimseski detailis.

Tehnilised andmed

Tüüp Täisautomaatsed
Tootja Jura
Kasutavad Jahvatatud kohv, Kohvioad
Kohvimasina ekraan Puutetundlik
Veepaagi maht 2.6 l
Kohviubade mahuti 560 g
Kohviveski tüüp Keraamiline
Mitu musta kohvi saab valmistada korraga 2
Mitu piimaga kohvi saab valmistada korraga 2
Reguleeritav tassi suurus Jah
Kas kohvimasin valmistab kuuma vett? Jah
Kas kohvimasin valmistab kuuma piima? Jah
Reguleeritav kohvi kangus Jah
Programmeeritav veetemperatuur Jah
Katlakivieemaldusprogramm Jah
Piimasüsteemi puhastusprogramm Jah
Masinapuhastusprogramm Jah
Automaatne loputus Jah
Kohvipaksusahtli mahutavus (tassides) 20
Võimsus 2300 W
Veepumba rõhk 15 BAR
Sügavus 48 cm
Kõrgus 41.5 cm
Laius 32 cm
Päritoluriik Šveits
Kaal 18 kg