coffeeee

Joogiekspert OÜ on Eesti kapitalil põhinev kohviteenust pakkuv ettevõte. Aastast 2010 oleme pakkunud äriklientidele kohviteenust – ühe inimesega kontorist suurtehasteni. Algusest peale on meie tegevuse peaeesmärgiks olnud kvaliteetne tulemus kohvitassis.

Täida ankeet ja leiame Teile parima lahenduse

 

  Nimi (nõutav)

  Ettevõte

  Telefon

  Email (nõutav)

  Kohvijooke päevas

  Teade

   

  Milles seisneb kvaliteet meie valdkonnas?

  Kõige aluseks on hea tulemus tassis!

  1. Meie kohviretseptid on koostatud lähtavalt Eesti turu maitseelistustest. Püüame klientidele alati pakkuda võimalikult värske röstiga kohviube (ei osta korraga suuri koguseid lattu, vaid uuendame partiisid pidevalt). Kohvioad on röstitud Eestis, meie suurimas ja moodsaimas röstimiskojas Baltikumis. Valikus on üle 10 erineva kohvisordi, lisaks erinevaid kvaliteetseid teesorte, kakaod ja muid lisajooke.
  2. Müüme/rendime vaid kvaliteetseid ja töökindlaid seadmeid (JURA, NECTA, Franke, Nuova Simonelli), mis tagavad suurepärasest toorainest väga hea tulemuse tassi!
  3. Olemas ka suupiste– ja joogiautomaadid koos snäkkide ja jookide täitmisega. Nii saame pakkuda ettevõtetele täislahendust.
  4. Seadmete korralik hooldus ja asjatundlik seadistatus on väga olulised! Meie tehniline tugi suudab operatiivselt teenindada igat piirkonda Eestis. Oleme rajanud kontorite ja hoolduskeskuste võrgustiku: Tartu, Tallinn, Pärnu, Rakvere, Viljandi, Kuressaare ja Narva. Kõikidel klientidel on vastavas piirkonnas personaalne haldur, kes hoolitseb sujuva koostöö eest.
  5. Meie majanduslik seisukord on Creditinfo 2022 reitingu järgi suurepärane (AAA) ja viimase kaheksa majandusaasta jooksul järjepidevalt kõrge A-klassi tasemel olnud.

  Osaleme erinevatel riigihangetel ja valdkonna ühe põhitegijana omame väga väärikat kliendireferentsi.

  Külastage meie kontorit või kutsuge meid külla ja koos leiame Teie ettevõttele sobiva kohvilahenduse!