Kohviuba

COLOMBIA DECAF 250G (KOFEIINIVABA)

Kohvioad, millest on kuni 99% ulatuses kofeiin eemaldatud. Seda on tehtud CO2 meetodi läbi, mis on kõige naturaalsem ja puhtam meetod kofeiini eemadlamiseks. Antud protsessi läbi kofeiini eemaldamine on kemikaalivaba ja orgaaniline ning säilitab ubadele iseloomulikud maitseelemendid.

Maitseprofiil: Kergel magus puuviljaline, balansseeritud
Töötlus: Märgtöötlus

Kohviuba

Colombia Supremo 250g

Päritolumaa erikohv!

Suurepärane maitse tasakaal, milles on tunda rikkalikku šokolaadist nooti ning vihjeid mandlile. Pehme ning meeldivalt tsitruseline ja värske maitse ning puhas järelmaitse.


7
Kohviuba

Guatemala Antigua 250g

Päritolumaa erikohv!

Puuviljase värskusega ning intensiivse mõrušokolaadise maitsega kohv. Maitses on tunda vihjeid ka seedrile ja karamellile, mis annavad sellele klassikalisele “Bourbon” araabikale puhta ja tasakaaluka karakteri.


7
Kohviuba

Brazil Bandeirante 250g

Päritolumaa erikohv!

Fantastiline kohv erakordse magususega ning väga puhta maitsega, milles tumedam röst toob esile karamellised toonid ja väga madala happesuse.


7
Kohviuba

Peru Altomayo 250g

Päritolumaa erikohv!

Selge maitse, milles on tunda õunalisust, iirist ning piimašokolaadi. Järelmaitses on vihjeid rosinatele.


7
Kohviuba

Paapua Uus-Guinea Sigri 250g

Päritolumaa erikohv!

Velvetine maitse “keha”, marjalised maitsenoodid, milles on tunda ka vihjeid meele ja šokolaadile. Järelmaitse on pehme ning selge.


7
Kohviuba

Etioopia Negelle 250g

Päritolumaa erikohv!

Ülev kohv eksootiliste puuviljaste maitsenootidega: aprikoos, virsik, maasikas ja kirss. Järelmaitses on tunda tugevat šokolaadisust.


7