Müügitingimused

TOODETE TAGASTAMINE

 1. Joogiekspert e-poest ostetud toodetele kehtib taganemisõigus 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Tarbijal on õigus lepingust taganeda 14 päeva jooksul ning kauba peab tarbija tagastama hiljemalt 30 päeva jooksul taganemisavalduse tegemisest.
 2. Toote tagastamiseks või väljavahetamiseks on vajalik tootega ostmisel kaasas olnud arve.
 3. Toote tagastamiseks palun saatke e-kiri meie klienditeenindusele, kus on ära toodud järgmine info: tagastatav toode, originaalarve number ning tarbija arveldusarve, kuhu raha tagasi kanda.
 4. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.
 5. Kui toode on ostetud kampaaniakorras, kus kaubale on lisatud veel mõni toode, tuleb Teil tagastada kogu komplekt (ehk siis kõik tooted).
 6. Raha kanname tagasi Tarbija arveldusarvele 14 päeva jooksul alates taganemisavalduse saamisest.
 7. Joogiekspert e-poel on õigus tagastatava toote transpordikulu kuni 10 EUR ulatuses kliendilt küsida ning selles mahus tagastavast summast maha arvata.

PRETENSIOONI ESITAMISE TINGIMUSED

 1. Joogiekspert e-poest ostetud toodete puhul on pretensiooni esitamise aeg 2 aastat alates kauba üleandmisest Tarbijale.
 2. Pretensiooni esitamise aja jooksul on Tarbijal õigus toote tasuta remondile. Kui toodet ei ole võimalik remontida ja viga on tekkinud tootja süül, siis toode vahetatakse vastavalt remondiaktile, mis väljastatakse tarbijale volitatud remondifirma poolt. Juhul, kui toote parandamine või asendamine ei ole võimalik või ebaõnnestub, on tarbijal õigus müügilepingust taganeda (nõuda raha tagastamist).
 3. Pretensioonide esitamise aluseks on ostu tõendav dokument (arve).
 4. Pretensiooni alla ei kuulu toote kasutamise õpetamine, reguleerimine, hooldus, puhastus, kaubandusliku väljanägemise taastamine ega selliste vigade kõrvaldamine, mida on põhjustanud kasutamisjuhiste mitte täitmine.
 5. Joogiekspert ei kõrvalda pretensioonide esitamise õiguse ajal ilmnenud puuduseid tasuta, kui need on põhjustatud:
  • normaalsest kulumisest;
  • ebaõigest kasutamisest või hooldamisest (sh juhul, kui seadet on remontinud või hooldanud tootja poolt volitamata isik);
  • seadme ja/või detaili seerianumbri, kontrollkleebise või markeeriva kleebise rikkumisest, vahetamisest või eemaldamisest;
  • välisteguritest. Välisteguriteks loetakse muuhulgas äike, nõuetele mittevastav elektripinge ja elektripinge kõikumised, niiskus, vedelik, mehaanilised vigastused vms.
  • omaniku süül, ebaõige ekspluateerimise tulemusena, kasutusjuhendi mittejälgimisel või kui defektid tekkisid toote mittehoolikal hoidmisel, hooldamisel või ülekoormamisel.
 6. Joogiekspert tugineb vastutuse kindlaks määramisel tootja volitatud esindaja poolt teostatavale ekspertiisile. Kui ekspertiisi tulemusel selgub, et puudused on põhjustatud eelpool loetletud teguritest, kuid seadme remontimine on võimalik, siis on Tarbijal võimalus tellida tasuline remont.
 7. Tarbijal tuleb tasuda ekspertiisi tasu kui seadmel ei tuvastata ekspertiisi (diagnostika) tulemusel puudust ning seade vastab tootja tehnilistele nõuetele. Ekspertiisi tasu ei pea maksma eraklient 12 kuu jooksul alates kauba vastuvõtmisest.
 8. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole. Pretensiooni esitamise õiguse kasutamiseks tuleb saata e-kiri meie klienditeenindusele või helistada numbrile +372 6625511  (E-R 9.00 – 17.00). Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Tarbijaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.
 9. Kui Joogiekspert on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus Joogieksperdi poolt pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada SIIN. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole SIIN.

HINNAD

 1. Kõik e-poe hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu.
 2. Müüjal on ilma etteteatamata igal hetkel õigus muuta Kaupade hindu lehel www.joogiekspert.ee.
 3. E-poe soodushinnad (v.a kohvimasinad) kehtivad ainult läbi e-poe ostes.

TELLIMINE

 1. Valige välja Teile sobivad tooted ja lisage need ostukorvi klikkides „Lisa ostukorvi“.
 2. Toodete ostukorvi lisamine ei kohusta Teid valitud tooteid ostma.
 3. Otsukorvi vaatluses saate tellitud koguseid ja tooteid muuta.
 4. Tellija andmete lehel on oluline täita hoolsalt ja õigesti kontaktinformatsioon, kuna selle alusel tuuakse Teile kaup kulleri poolt koju kätte.
 5. Kui olete tellija ning tarneaadressi andmed on Teie poolt sisestanud, klikkige „Saada Tellimus“.
 6. Peale ostu sooritamisest, saadetakse Teie e-mailile tellimuse kinnitus, millel on märgitud Joogiekspert OÜ rekvisiidid.
 7. Toodete eest saab tasuda
  • Pangaülekandega
  • Swedbank, SEB, LHV, Luminor, COOP Pank, Citadele, Revolut
  • Krediitkaardiga – Mastercard/Visa
  • Liisi järelmaks / TF Bank järelmaks
 8. Peale tellimuse tasumist väljastatakse Teile originaalarve koos kaubaga.
 9. Teie tellimus ja arve tühistatakse juhul, kui Te ei ole 7 päeva jooksul arvates arve väljastamisest arvet tasunud.
 10. Kõik veebipoes olevad hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu 22%.
 11. E-Poes sooritatud tellimused töödeldakse E-R 9st – 17ni.
 12. Pangalinke pakub Montonio Finance.

NB! E-poe hinnad võivad erineda kohapeal pakutavatest hindadest.

KÄTTETOIMETAMINE

 1. Kättetoimetamise maksumus. Kui tellimuse summa ületab 60 € on saatmine tasuta. Alla 60 € tellimuse puhul lisandub transporditasu 8 €.
 2. Tarneaeg Joogiekspert e-poest ostetud toodetele on 1-5 tööpäeva alates ostu sooritamise kuupäevast.
 3. Kuller teenust pakub Venipak Eesti.
 4. Kui Teie poolt tellitud tooted on kullerfirmale üle antud, võtab kullerfirma Teiega ühendust, et täpsustada toodete kohale toomise aeg. Teie poolt tellitud tooted toimetatakse Teie poolt näidatud aadressile Teie maja välisukseni.
 5. Palun jälgige tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Joogiekspert OÜ ja kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.