Piimajahuti Jura Cool Control White 1 l (EB)

Hind:

249

UUS!

Cool Control – täiuslik 4 °C piim

JURA Cool Control White 1l piimakülmik – täiuslik 4 °C piim

Täiuslik nii vormi kui ka funktsiooni poolest

Piimajahuti Cool Control välimuses kajastuvad kõik JURA silmapaistva disaini tunnused, kvaliteetsed materjalid ja täpne tehniline teostus. Samas on sel võrreldamatu funktsionaalsus. 1,5 mm paksune harjatud roostevabast terasest kate koos sisseehitatud lukustusmehhanismiga tagab piima ohutu säilitamise. Puhaste minimalistlike joontega Cool Control 1,0 l on täiuslik lisatarvik igale JURA espressomasinale.

Täiuslik ruumikasutus

Cool Controli piimajahuti õhuke ja elegantne disain võimaldab seda kasutada kohtades, kus ruumi on vähe. Kuna piimajahuti on kompaktne, saab selle hõlpsasti paigaldada väikesesse kööki ja puhkeruumi. See tähendab, et menüüsse saab lisada piima ja kergelt vahutava piimavahuga kohvijoogid nii kodus kui ka kontoris.

Täiuslik lisa sinu JURA espressomasinale

Juhtmevaba side* Cool Controli piimajahuti ja automaatse espressomasina vahel ning sisseehitatud tasemenäidik tagavad, et kasutajale tuletatakse alati meelde, kui jahutisse tuleb piima lisada.

* Kui kasutada juhtmeta saatjat (saadaval lisavalikuna), sobib Cool Controli piimajahuti kokku kõigi JURA automaatsete espressomasinatega, mis on varustatud Smart Connectiga. Kui seda kasutatakse koos WiFi Connectiga (saadaval lisavalikuna), sobib Cool Control kokku kõigi JURA automaatsete espressomasinatega, mis on varustatud WiFi Connectiga.

Maksimaalne mugavus

Piimajahutit Cool Control on lihtne kasutada ja see on ülimugav. Piima saab lisada kiiresti ja lihtsalt, ilma et piimamahuti tuleks eemaldada. Digitaalne temperatuurinäidik ja täpselt sobiv kate teevad kasutamise hõlpsaks. Tänu sisseehitatud Peltier’ jahutuselemendile hoitakse piima temperatuuril 4 °C, mis tagab parimad tingimused täiuslike piima ja piimavahuga kohvijookide valmistamiseks. Täpselt kokku sobivad ühendused tagavad piima jahutist tassi liikumisel maksimaalse hügieeni. Kvaliteetne roostevabast terasest mahuti, piimavoolik ja muud piimaga kokku puutuvad osad on pestavad nõudepesumasinas, mistõttu neid on väga lihtne puhastada.

 

Lähtuvalt Teie ettevõtte vajadustest

Leiame koos sobivaima kohvilahenduse ja isiklik kliendihaldur tagab selle toimimise kogu koostöö vältel.

Eestis röstitud kohv – suurimas ja moodsaimas röstikojas Baltikumis.
Alati värske röst – röstime vastavalt vajadusele.
Teadlik valik – üle 10 aastase kliendi tagasiside põhjal.
Osaleme erinevatel riigihangetel ja valdkonna ühe põhitegijana omame väga väärikat kliendireferentsi