Kohviveski JURA kohviveski P.A.G.

Hind:

199

Loodud selleks, et valmistada värskelt jahvatatud kohvi ühe nupuvajutusega!

Jura Kohviveski P.A.G joogiekspert
Jura Kohviveski P.A.G joogiekspertJura Kohviveski P.A.G joogiekspertJura Kohviveski P.A.G joogiekspertJura Kohviveski P.A.G joogiekspert

Lähtuvalt Teie ettevõtte vajadustest

Leiame koos sobivaima kohvilahenduse ja isiklik kliendihaldur tagab selle toimimise kogu koostöö vältel.

Eestis röstitud kohv – suurimas ja moodsaimas röstikojas Baltikumis.
Alati värske röst – röstime vastavalt vajadusele.
Teadlik valik – üle 10 aastase kliendi tagasiside põhjal.
Osaleme erinevatel riigihangetel ja valdkonna ühe põhitegijana omame väga väärikat kliendireferentsi

 

Tooteinfo

JURA esmaklassiline professionaalne Aroma veski (P.A.G) valmistab vaid ühe nupuvajutusega iga kord täpse koguse värskelt jahvatatud kohvi. See veski kuulub tänapäevaste tipptasemel espressomasinate põhivarustusse ja vastab kõigile vajadustele. Sellel kvaliteetsel kohviveskil on individuaalseks reguleerimiseks seitse jahvatusastet, mis tähendab, et sellega saab värskelt jahvatatud kohvist valmistada erinevaid suurepäraseid aromaatseid kohvijooke. Lisaks on see JURA ONO-le ideaalne täiendus.

PROFESSIONAALNE AROMA VESKI

Professionaalses Aroma veskis (P.A.G.) kasutatakse sama tehnoloogiat nagu täisautomaatsetes espressomasinates. Veski täiustatud geomeetria abil saavutatakse optimaalne jahvatuskõver. See tagab maksimaalse aroomi, püsivalt kvaliteetse jahvatuse ja seega täiuslikult avalduvad maitsed veski kogu kasutusaja jooksul.

JURA-PAG-kohvikeskus

KOHVI VALMISTAMISEKS TULEB LIHTSALT NUPPU VAJUTADA

Kasutamine on imelihtne: vajuta ergonoomilise kujuga nuppu ning veski hakkab töötama täpselt ja tõhusalt. Nupu vabastamisel veski peatub. Praktilise mõõteklaasi abil on jahvatuskogus kogu aeg nähtav.

JURA-PAG-kohvikeskus

SEITSE REGULEERITAVAT JAHVATUSASTET

P.A.G. valmistab iga kord suurepärase kohvi, olgu selleks siis peene jahvatusega tuline espresso või veidi jämedama jahvatusega aromaatne lungo. Valida saab seitsme jahvatusastme vahel, millest igaüks tagab, et valitud kohvijook tuleb täiuslik.

JURA-PAG-kohvikeskus

KOMPAKTNE DISAIN

P.A.G. on varustatud tipptasemel tehnoloogiaga, kuid võtab minimaalselt ruumi. Selle jaoks leiad hõlpsalt sobiva koha. Tänu puhtale disainile, kvaliteetsetele materjalidele ja suurepärasele valmistuskvaliteedile saab selle sujuvalt integreerida teiste JURA toodetega.

Tehnilised andmed

Oamahuti maht 105 g
Juhtme pikkus u 1,2 m
Pinge/võimsus 230V, 150 W
Voolutugevus 10 A
Kaal u 1,6 kg
Mõõtmed (L x K x S) 14,4 x 24,9 x 19,6 cm
Artikli nr 25048