Kohvimasin JURA J8 Twin Diamond Black

Hind:

2 299

Sinu kuumakse on: 84€
NB! Iga laen on finantskohustus

Kaks P.A.G.2 + veskit koos aroomikontrolliga jälgib aktiivselt jahvatusastet
Suur panoraamekraan pakub eriti mugavat ja uuenduslikku kasutuskogemust
Magusa vahu funktsioon annab piimavahule mõnusa ja nauditava maitse
Tassiandur Coffee Eye tuvastab tassi asendi ja kohandab selle järgi erivalikuid

UUS J8 Twin – Kahekordistab jõudluse ja määrab kohvistandardi

Kas eelistad tavalist või kofeiinivaba kohvi? Tumedamat espressorösti või hoopis pehme maitsega lungo kohvisegu? JURA kompaktsel J8 Twin espressomasinal on kaks võimsat kohviveskit. Uus J8 Twin ühendab endas kahe kohvimasina funktsioonid, pakkudes rohkelt võimalusi ja parimat kohvi.

jura j8-twin-diamond-black
jura j8-twin-diamond-blackjura j8-twin-diamond-blackjura j8-twin-diamond-blackjura j8-twin-diamond-blackjura j8-twin-diamond-blackjura j8-twin-diamond-blackjoogiekspert kohvimasin jura j8-twin-diamond-blackjoogiekspert kohvimasin jura j8-twin-diamond-blackjoogiekspert kohvimasin jura j8-twin-diamond-blackjoogiekspert kohvimasin jura j8-twin-diamond-black

Lähtuvalt Teie ettevõtte vajadustest

Leiame koos sobivaima kohvilahenduse ja isiklik kliendihaldur tagab selle toimimise kogu koostöö vältel.

Eestis röstitud kohv – suurimas ja moodsaimas röstikojas Baltikumis.
Alati värske röst – röstime vastavalt vajadusele.
Teadlik valik – üle 10 aastase kliendi tagasiside põhjal.
Osaleme erinevatel riigihangetel ja valdkonna ühe põhitegijana omame väga väärikat kliendireferentsi

 

Tooteinfo

Kaks võimsat P.A.G.3+ kohviveskit

JURA “J8 Twin Diamond Black” aitab avastada enneolematuid kohvimaailma võimalusi. Kohvimasin suudab kasutada kahte erinevat kohvisegu, et saaksid valmistada hulgaliselt erinevaid kohvijooke igale maitsele. Või hoopis vaheldumisi erinevaid kohvi sorte. J8 Twin saab ühtmoodi hästi hakkama hommikuse äratuskohvi ja õhtuse kofeiinivaba kohvijoogi valmistamisega. Peale selle saad korraga degusteerida erineva röstimisastmega kohviube. Kompaktses kohvimasinas on kaks võimsat P.A.G.3+ koonuselist kohviveskit, mis tagavad täpse jahvatuse ja millel on aroomikontrolli funktsioon, mis jälgib püsivalt jahvatuse kvaliteeti. Valmistuskordade vahel on veski puhkerežiimis. See säästab veskit, pikendab selle kasutusiga ja tagab alati isuäratava kohvi maitse ja parima aroomi.

 

Kohvijoogid igale maitsele

“J8 Twin Diamond Black” suudab valmistada 32 maitsvat kohvijooki. Kahe koonilise veskiga JURA J8 Twin suudab maitsvate jookide valmistamisel tagada maksimaalse paindlikkuse. Iga tavaline või kofeiinivaba kohvijook valmib alati värskelt jahvatatud ubadest täpselt nii kange või mahedana või sellisest kohvisegust, nagu valmistaja on valinud. Lühidalt öeldes ühendab see ühes kompaktses seadmes kahe kohvimasina eelised. Ja seegi pole veel kõik. J8 Twin võimaldab siidist piimavahtu magustada, et avada sootuks uudne maitsete maailm. Kohvijookide valmistamisel ei ole piiri – katseta klassikalise espresso, või trendika Sweet Latte jookidega.

 

Võrratu tulemus vaid mõne liigutusega

J8 Twini intuitiivse Panorama Coffee Panel vahendusel saad luua mitmesuguseid erilisi kohvijooke. Paneeli tööpõhimõte on loogiline, enesestmõistetav ja tagab täpse tulemuse. Easy Mode’i režiimi liuguritega saad valitud kohvijooki samuti paindlikult enda maitsega kohandada. Tänu abisüsteemidele on masina kasutamine veelgi lihtsam ja aroomikontroll tagab optimaalse jahvatuskvaliteedi. Nutikas tassiandur Coffee Eye jälgib, et tassid oleks alati valitud kohvijoogi jaoks mõeldud tila all. Masina puhastamiseks ja hooldamiseks piisab samuti vaid ühest nupuvajutusest.

 

Maksimaalne jõudlus nutika kompaktse disainiga

Kaks koonilist veskit ühes elegantses masinas. Puhtad jooned, ülikvaliteetsed materjalid ja silmapaistev konstruktsioon teevad J8 Twin Diamond Blackist tõeliselt rafineeritud seadme. Hoolikalt läbimõeldud disain väljendub selgelt näiteks jahvatustaseme seadistuses, võimaluses reguleerida kohvitila ja veskite kaantes. Vorm ja funktsioon moodustavad harmoonilise terviku, mille keskmes on Panorama Coffee Panel. Kohvimasina värvipalett ja viimistluselemendid täiendavad omakorda selle elegantseid disainijooni.

Tehnilised andmed

Tüüp Täisautomaatsed
Tootja Jura
Garantiiaeg 24 kuud
Kasutavad Jahvatatud kohv, kohvioad
Kohvimasina ekraan Värviline, puutetundlik
Kohvimasina menüü keeled eesti, inglise, läti, leedu, poola, saksa, soome, vene
Veepaagi maht 1.9 l
Kohviubade mahuti 2 x 180 g
Piimavahustusotsiku tüüp Automaatne voolikuga vahustaja
Kohviveski tüüp Terasest
Mitu musta kohvi saab valmistada korraga 2
Mitu piimaga kohvi saab valmistada korraga 1
Reguleeritav tassi suurus Jah
Kas kohvimasin valmistab kuuma vett? Jah
Reguleeritav kohvi kangus Jah
Maksimaalne tassi kõrgus 153 mm
Programmeeritav veetemperatuur Jah
Katlakivieemaldusprogramm Jah
Piimasüsteemi puhastusprogramm Jah
Masinapuhastusprogramm Jah
Automaatne loputus Jah
Võimsus 1450 W
Veepumba rõhk 15 BAR
Sügavus 44.6 cm
Kõrgus 36 cm
Laius 31 cm
Päritoluriik Šveits
Filtritüüp CLARIS Smart+
Kaal 11.5 kg